ores-ypodoxis-goneon  

Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μπορούν να ενημερώνονται για τη φοίτηση και την επίδοσή τους σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα.

 

                                    Σχολικό έτος 2019-2020

 

ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΠΙΔΟΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ                   ΑΠΌ 16/12/2019
  ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΕΣ
1 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΜΑΡΩ Αγγλικών Πέμπτη 2η - 7η
2 ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Μαθηματικός Πέμπτη 9:55' - 10:40'
3 ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Φιλόλογος Πέμπτη 10:50' - 11:35'
4 ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Θεολόγος Πέμπτη 9:00' - 9:45'
5 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ Θεολόγος Δευτερα 10:50' - 11:35'
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Φιλόλογος Πέμπτη 10:50' - 11:35'
7 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ Φιλόλογος Πέμπτη 11:45' - 12:25'
8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Φιλόλογος Πέμπτη 12:35' - 13:15'
9 ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ Φιλόλογος Πέμπτη 11:45' - 12:25'
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Φιλόλογος Πέμπτη 9:55' - 10:40'
11 ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ ΑΝΝΑ Φιλόλογος Πέμπτη 10:50' - 11:35'
12 ΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Φιλόλογος Δευτερα 9:55' - 10:40'
13 ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Φιλόλογος Πέμπτη 10:50' - 11:35'
14 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΑΓΝΗ Φιλόλογος Πέμπτη 11:45' - 12:25'
15 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μαθηματικός Πέμπτη 9:55' - 10:40'
16 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΗ Μαθηματικός Πέμπτη 10:50' - 11:35'
17 ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ Βιολόγος Πέμπτη 10:50' - 11:35'
18 ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Χημικός Πέμπτη 9:55' - 10:40'
19 ΚΟΥΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΖΑ Φυσικός Πέμπτη 9:55' - 10:40'
20 ΜΙΣΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Φυσικός Τρίτη 10:50' - 11:35'
21 ΜΟΡΔΟΥ ΝΙΝΑ Γαλλικών Πέμπτη 10:50' - 11:35'
22 ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ Γερμανικών Πέμπτη 11:45' - 12:25'
23 ΦΕΡΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ Αγγλικών Πέμπτη 9:00' - 9:45'
24 ΚΥΤΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Αγγλικών Πέμπτη 9:00' - 9:45'
25 ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Καλλιτεχνικών Πέμπτη 11:45' - 12:25'
26 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Φυσικής Αγωγής Πέμπτη 10:50' - 11:35'
27 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ Φυσικής Αγωγής Πέμπτη 12:35' - 13:15'
28 ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Οικ. Οικονομίας Πέμπτη 10:50' - 11:35'
29 ΧΑΡΜΑΝΤΖΗ ΓΙΩΤΑ Τεχνολογίας Πέμπτη 11:45' - 12:25'
30 ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πληροφορικής Πέμπτη 11:45' - 12:25'
31 ΜΑΛΛΙΟΥ ΟΛΓΑ Τεχνολογίας Τρίτη 10:50' - 11:35'
32 ΔΑΡΑΜΠΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Πληροφορικής Τρίτη 10:50' - 11:35'
33 ΛΑΜΠΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μουσικής Πέμπτη 10:50' - 11:35'
34 ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ Φυσικός Πέμπτη 12:35' - 13:15'
35 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Φιλόλογος Πέμπτη 10:50' - 11:35'
36 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Φιλόλογος Πέμπτη 9:55' - 10:40'
37 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μουσικής Παρασκευή 11:45' - 12:25'
38 ΜΑΛΦΑ ΟΛΓΑ Μουσικής Παρασκευή 11:45' - 12:25'
39 ΓΚΟΡΓΚΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Φυσικός Πέμπτη 11:45' - 12:25'
         
         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Πρόσθετες πληροφορίες