Respect4-Education Without Barriers

Συναντήσεις Εκπαιδευτικών Ομάδων

1η Συνάντηση (26 & 27 Νοεμβρίου 2015).

Πραγματοποιήθηκε στο Λάνκαστερ (Lancaster) του Ηνωμένου Βασιλείου (UK) και συμμετείχαν μόνο εκπαιδευτικοί.

2η Συνάντηση (18 & 19 Φεβρουαρίου 2016).

Πραγματοποιήθηκε στο Όσλο (Oslo) της Νορβηγίας (NO) και συμμετείχαν μόνο εκπαιδευτικοί.

3η Συνάντηση (17 έως 21 Μαΐου 2016).

Πραγματοποιήθηκε στο Νερέτο (Nereto) της Ιταλίας (IT) και συμμετείχαν εκπαιδευτικοί και μαθητές.

4η Συνάντηση (10 έως 14 Οκτωβρίου 2016).

Θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα (Athens)  και θα συμμετέχουν εκπαιδευτικοί και μαθητές.

5η Συνάντηση (4 & 5 Μαΐου 2017).

Θα πραγματοποιηθεί στο Σιμέι (Chimay) του Βελγίου (BE) και θα συμμετέχουν μόνο εκπαιδευτικοί.

6η Συνάντηση.

Θα πραγματοποιηθεί στο Παρίσι (Paris) της Γαλλίας (FR) και θα συμμετέχουν εκπαιδευτικοί και μαθητές.

7η Συνάντηση.

Θα πραγματοποιηθεί στη Βουδαπέστη (Budapest) της Ουγγαρίας (HU) και θα συμμετέχουν εκπαιδευτικοί και μαθητές.

8η Συνάντηση.

Θα πραγματοποιηθεί στο Γαλάτι (Galati) της Ρουμανίας (RO) και θα συμμετέχουν μόνο εκπαιδευτικοί.

Επιστροφή στο Πρόγραμμα erasmus+