ΕΚΔΡΟΜΕΣ

Εκπαιδευτική εκδρομή σε Ιταλία (Μάρτιος 2015)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής σε Ιταλία σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής σε Ιταλία (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή σε Κωνσταντινούπολη (Μάρτιος 2015)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής σε Κωνσταντινούπολη σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής σε Κωνσταντινούπολη (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή σε Πάτρα-Αρχαία Ολυμπία (Απρίλιος 2014)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής σε Πάτρα-Αρχαία Ολυμπία σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής σε Πάτρα-Αρχαία Ολυμπία (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή σε Θεσσαλονίκη (Απρίλιος 2014)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής σε Θεσσαλονίκη σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής σε Θεσσαλονίκη (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική ημερήσια εκδρομή σε Δελφούς-Αράχωβα (Απρίλιος 2014)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της ημερήσιας εκδρομής σε Δελφούς-Αράχωβα σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής σε Δελφούς-Αράχωβα (ανακοινοποίηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Προκήρυξη εκδρομής σε Δελφούς-Αράχωβα (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή σε Λαύριο-Σούνιο (Απρίλιος 2013)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής σε Λαύριο-Σούνιο σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής σε Λαύριο-Σούνιο. (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή στο Κ.Π.Ε. Γρεβενών (Φεβρουάριος 2013)

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής στο Κ.Π.Ε. Γρεβενών σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής στο Κ.Π.Ε. Γρεβενών. (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή στη Σύρο (Φεβρουάριος 2013)

Σύμβαση οργανωμένου ταξιδιού με Forever Travel και αρ. ασφαλιστηρίου συμβολαίου επαγγελματικής ευθύνης.

Προσφορές Τουριστικών Γραφείων & Πράξη Ανάθεσης της εκδρομής στη Σύρο σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής στη Σύρο. (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Μονοήμερη εκδρομή στο Ναύπλιο (Μάρτιος 2012)

Ανάθεση της εκδρομής μας στην Ιταλία σε τουριστικό γραφείο.

Προκήρυξη εκδρομής στο Ναύπλιο. (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Εκπαιδευτική εκδρομή στην Ιταλία (Μάρτιος 2012)

Σύμβαση οργανωμένου ταξιδιού με Grefis Holiday.

Ανάθεση της εκδρομής μας στην Ιταλία σε τουριστικό γραφείο.

Προσφορές τουριστικών γραφείων για την εκδρομή στην Ιταλία:

Imagination Travel: 330€ ανά μαθητή/μαθήτρια.

Grefis Holiday: 310€ ανά μαθητή/μαθήτρια.

Thiamis Tours: 395€ ανά μαθητή/μαθήτρια.

Προκήρυξη εκδρομής στην Ιταλία. (ανάρτηση στον ιστοτόπο μας και στην Α΄ Δ.Δ.Ε. Αθήνας)

Πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στο Παρίσι. (σχ. έτος 2010-2011)

Εκδρομή στην Ιταλία στα πλαίσια του προγράμματος "Αγωγής Υγείας". (σχ. έτος 2009-2010)

Εκδρομή στην Κωνσταντινούπολη στα πλαίσια των πολιτιστικών προγραμμάτων "Μικρά Ασία-Πρόσφυγες-Προσφυγικοί Συνοικισμοί στην πόλη μας" & "Επιδράσεις της Μικρασιατικής Καταστροφής στη Λογοτεχνία" (σχ. έτος 2009-2010)