ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2016-2017

 

Α/Α Ονοματεπώνυμο Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΔΡΙΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΗΣ
3. ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠ/ΝΤΡΙΑ
4. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
5. ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
9. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΓΩΓΩ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
10. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
11. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
12. ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
13. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
14. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
15. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
16. ΚΟΥΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΖΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
17. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04 ΒΙ0ΛΟΓΟΣ
18. ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
19 ΜΟΡΔΟΥ ΝΙΝΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
20. ΦΕΡΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
21. ΚΥΤΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
22. ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
23. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
24. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
25. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
26. ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΟΣ
27. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
28. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
29. ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
30. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
31. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ
32. ΓΡΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

Σύλλογοι Διδασκόντων προηγούμενων ετών

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2015-2016

Α/Α Ονοματεπώνυμο Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΔΡΙΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΗΣ
3. ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠ/ΝΤΡΙΑ
4. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
5. ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
9. ΖΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
10. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΓΩΓΩ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
11. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
12. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
13. ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
14. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
15. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
16. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
17. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
18. ΚΟΥΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΖΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
19. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04 ΒΙ0ΛΟΓΟΣ
20. ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
21. ΜΟΡΔΟΥ ΝΙΝΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
22. ΦΕΡΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
23. ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
24. ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
25. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
26. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
28. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΟΣ
29. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
30. ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
31. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
32. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ
33. ΓΡΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2014-2015

Α/Α Ονοματεπώνυμο Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΔΡΙΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΗΣ
3. ΣΑΡΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΡΙΑ
4. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
5. ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ ΟΛΓΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
9. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΓΩΓΩ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
10. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
11. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
12. ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
13. ΠΑΪΖΗ ΟΛΓΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
14. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
15. ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
16. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
17. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
18. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
19. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
20. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04 ΒΙ0ΛΟΓΟΣ
21. ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
22. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
23. ΦΕΡΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
24. ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
25. ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
26. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
27. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
29. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
30. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
31. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ
32. ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
33. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2013-2014

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΗΣ

3. ΣΑΡΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΡΙΑ
4. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ ΟΛΓΑ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

11. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

12. ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

13. ΚΡΕΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
14. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

15. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
16. ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
17. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
18. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
19. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

20. ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
21. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
22. ΦΕΡΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
23. ΧΑΡΗ ΓΙΩΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
24. ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
25. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
26. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
28. ΚΟΥΒΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΩΝ
29. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
30. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ
31. ΔΑΡΑΜΠΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2012-2013
Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΥΠ/ΝΤΗΣ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΓΙΑΛΤΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

11. ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

12. ΜΠΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
13. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

14. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
15. ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
16. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
17. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

18. ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
19. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
20. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
21. ΦΕΡΛΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
22. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
23. ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
24. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
25. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
26. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27. ΤΣΟΥΡΟΣ ΠΑΡΗΣ ΠΕ12 ΦΥΣΙΚΟΣ-ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
28. ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΩΝ
29. ΣΑΡΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
30. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ-ΦΥΣΙΚΟΣ
31. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2011-2012
Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕ01

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΓΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

11. ΣΠΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

12. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

13. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
14. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
15. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

16. ΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
17. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
18. ΧΑΒΙΕ ΞΕΝΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
19. ΣΑΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
20. ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
21. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
22. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ13 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
25. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
26. ΣΑΡΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
27. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ
28. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2010-2011
 

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΝΟΥΣΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΞΥΝΑΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

11. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
12. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
13. ΜΠΕΗ ΦΛΩΡΙΚΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
15. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
16. ΧΑΒΙΕ ΞΕΝΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
17. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
18. ΚΟΡΟΜΗΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
19. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
20. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
21. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
22. ΓΚΑΝΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΑΡΕΤΗ ΠΕ13 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
25. ΛΥΓΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
26. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ
27. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

Στην κορυφή της σελίδας

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2009-2010
 

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΞΥΝΑΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

10. ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
11. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
12. ΚΟΥΡΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

13. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
14. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
16. ΧΑΒΙΕ ΞΕΝΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
17. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
18. ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
19. ΒΑΪΣ ΚΡΙΣΤΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
20. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
21. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
22. ΦΛΙΣΚΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ13 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΤΑΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
25. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ
26. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
27. ΑΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ34 ΙΤΑΛΙΚΩΝ

 

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2008-2009
 

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΞΥΝΑΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΜΑΡΑΜΠΕΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

11. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
12. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
13. ΒΑΪΤΣΗ ΘΩΜΑΗ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

14. ΚΟΥΡΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04 ΒΙ0ΛΟΓΟΣ
15. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
17. ΧΑΒΙΕ ΞΕΝΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
18. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
19. ΚΟΡΟΜΗΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
20. ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
21. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
22. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ13 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
25. ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
26. ΤΑΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
27. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
28. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2007-2008
 
Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΞΥΝΑΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΣΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

10. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

11. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
12. ΚΟΥΡΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

13. ΜΕΪΔΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
14. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
15. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
16. ΧΑΒΙΕ ΞΕΝΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
17. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
18. ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
19. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΦΑΝΗ ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
20. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
21. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
22. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ13 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΤΡΟΥΜΠΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
25. ΤΑΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
26. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
27. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2006-2007
 
Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΚΑΡΑΣΠΗΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

7. ΜΕΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΜΑΘΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

11. ΣΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

12. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
13. ΧΟΛΕΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
14. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
15. ΚΟΥΡΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

16. ΜΕΪΔΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΣ
17. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
19. ΧΑΒΙΕ ΞΕΝΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
20. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
21. ΣΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
22. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
23. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
25. ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
26. ΤΑΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
27. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
28. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2005-2006

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΓΙΑΛΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΑΡΑΣΠΗΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΜΕΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΠΑΠΑΣΟΛΩΜΟΝΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

11. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

12. ΣΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

13. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
14. ΧΟΛΕΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
15. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
16. ΚΟΥΡΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

17. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
19. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
20. ΓΑΖΗ θΕΟΔΩΡΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
21. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
22. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ14 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
25. ΤΑΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
26. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ 2004-2005

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Κλάδος/Ειδικότητα
1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

2. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

3. ΓΙΑΛΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

4. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ01

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

5. ΚΑΡΑΣΠΗΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
7. ΚΟΥΣΚΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
8. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

9. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10. ΠΑΠΑΣΟΛΩΜΟΝΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

11. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

12. ΔΑΝΟΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

13. ΣΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
14. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
15. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04 ΒΙ0ΛΟΓΟΣ
16. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ04

ΒΙ0ΛΟΓΟΣ

17. ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΣ
18. ΚΟΥΡΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ
19. ΔΑΓΚΛΗ ΒΑΛΙΑ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΩΝ
21. ΛΙΟΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
22. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
23. ΧΩΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
24. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
25. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
26. ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27. ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΟΣ
28. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ14 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
29. ΧΑΡΜΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ14 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
30. ΣΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
31. ΤΑΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ
32. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Στην κορυφή της σελίδας